SKLEP MEBLOWY TOME.PL

Jesteśmy bezpośrednim importerem i producentem nowoczesnych i ekologicznych mebli dla dzieci i młodzieży.Przedstawiamy się Państwu jako specjaliści w temacie MEBLE DLA DZIECI, MEBLE DLA MŁODZIEŻY I MEBLE DLA DOROSŁYCH.
Meble Tome to szeroka oferta nowoczesnych mebli wypoczynkowych i nowoczesnych mebli młodzieżowych, wyjątkowych mebli dla dzieci sprzedawanych pojedynczo lub z możliwością komponowania zestawów,kompletów mebli. Posiadamy szeroką ofertę mebli białych, mebli lakierowanych,mebli laminowanych ,mebli tapicerowanych, materacy oraz dywanów.
Nasza oferta to meble modne, kolorowe, funkcjonalne, a zarazem solidne, wytrzymałe i przyjazne środowisku.Wszystko w trosce o naszych Klientów - dzieci, młodzież oraz dorosłych.
W trosce o bezpieczne dzieciństwo dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze meble stwarzały bezpieczne i komfortowe otoczenie dla wszystkich.
Wszystkie elementy zastosowane przy tworzeniu naszych mebli są najwyższej jakości. Wykonane są z wysokogatunkowej płyty MDF i HDF, malowane są kilkukrotnie ekologicznymi farbami - lakierami spełniającymi obowiązujące, najsurowsze światowe normy oraz mające atesty.
Konstrukcja mebli wykonana jest z płyt MDF laminowanych powstających w wyniku sprasowania w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury włókien drzewnych z dodatkiem ograniczonych związków łączących i utwardzających ponieważ proces ten, nadaje wytrzymałości i trwałości.Meble wykonane są z płyty MDF i tzw. płyty meblowej melaminowanej w najwyższej klasie higieniczności E1, oznacza to, że są przyjazne dla ludzi i środowiska. Takie same płyty stosowane są do produkcji mebli stosowanych m.in. w budynkach służby zdrowia, placówkach oświatowych oraz w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania żywności.Kolorowe elementy laminowane pokryte są specjalną ,ekologiczną folią niemieckiej firmy Renolit.

Ty też możesz mieć tanie, a zarazem solidne meble.
Tak,tak jest to możliwe, wiemy jak to zrobić, o czym przekonało się już bardzo wielu naszych nowych i powracających klientów.
Dołącz do nich i Ty :-)


5 lat gwarancji udzielanej na nasze meble z kolekcji TOME, mówi samo za siebie.