Branża
poligraficzna
Mamy wieloletnie doświadczenie w odbiorze i zagospodarowaniu makulatur pochodzących z zakładów poligraficznych, drukarni opakowań i kartonażowni.
Posiadamy wiedzę, jak rozpoznać, sklasyfikować i przetworzyć odebrane odpady, aby uzyskać jak najlepszy efekt ekonomiczny i organizacyjny dla naszych klientów.

Co robimy?

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w odbiorze i zagospodarowaniu makulatur pochodzących z zakładów poligraficznych. Nasza wiedza pozwala nam na właściwe rozpoznanie i sklasyfikowanie odpadów, co w konsekwencji pozwala na uzyskanie wyższych cen sprzedaży surowca. Dostarczamy indywidualne rozwiązania skrojone na miarę każdego obiektu, z uwzględnieniem profilu produkcyjnego.

Odbieramy cały zakres frakcji makulatur, w tym papier offsetowy, papier drzewny, tekturę litą i falistą, wszelkie mixy, papiery powlekane, końcówki na gilzach, zrywy oraz pyły. Oferujemy także odbiór innych odpadów, takich jak offset aluminiowy i miedziany, odczynniki chemiczne, farby, lakiery, odpady przemysłowe oraz złom poamortyzacyjny.

Jak działamy?

Każda propozycja współpracy poprzedzona jest wizją lokalną na terenie obiektu oraz badaniem morfologii odpadów papierniczych. Przedstawiamy indywidualną propozycję oraz alternatywne możliwości współpracy z uwzględnieniem specyfiki obiektu oraz możliwości logistycznych. Mamy świadomość, że sprawne przejęcie strumienia odpadów z zakładów poligraficznych jest kluczowe dla odpowiednio funkcjonujących procesów produkcyjnych.

Dlaczego my?

4
państw
Eksportujemy surowce wtórne do zakładów w 4 państwach UE
10
lat
Doświadczenia w obsłudze największych zakładów poligraficznych w Polsce
20
frakcji makulatur
Odbieramy od Klientów ponad 20 różnych frakcji makulatur szlachetnych
Projekt i audyt
Zaprojektujemy skrojony na miarę system gospodarki odpadami na obiekcie. Jeśli Twój obiekt już funkcjonuje - przeprowadzimy bezpłatny audyt, wskazując potencjalne możliwości usprawnienia systemu.
Nie tylko papier
Odpady papiernicze to nie wszystko. Odbieramy wszystkie odpady produkcyjne typowe dla branży poligraficznej: płyty offsetowe, farby, lakiery, gilzy itp.
Korzystne rozliczenie
Rozliczenia transakcji sprzedaży opieramy na niezależnych, branżowych wskaźnikach. Daje to Wytwórcy odpadu wyższe przychody z tytułu sprzedaży surowców wtórnych, niezależnie od koniunktury na rynku.
Chcesz podjąć współpracę?
Skontaktuj się z nami!