O nas
Od ponad 30 lat zarządzamy odpadami
dla polskich i międzynarodowych koncernów.

Jesteśmy jedną z wiodących firm polskiego sektora recyklingu. Odbieramy od Klientów korporacyjnych rocznie ponad 500 tysięcy ton odpadów, które wracają do gospodarki i oszczędzają cenne zasoby naszej planety.

Wierzymy, że współpraca z markami będącymi liderami w swoich branżach jest wynikiem naszego klarownego podejścia do biznesu oraz skutecznych rozwiązań w zakresie gospodarowania odpadami.

Kompleksowe podejście
do zarządzania odpadami

Efektywne gospodarowanie odpadami stanowi fundament wielu przewag konkurencyjnych nowoczesnej gospodarki. Wiemy o tym, dlatego od ponad 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania związane z gospodarowaniem odpadami dla zakładów przemysłowych, sieci handlowych i centrów dystrybucyjnych.

Odpowiednie know-how, terminowość oraz merytoryczna opieka nad kwestiami ochrony środowiska to nasz standard w świadczeniu usług.

Kompleksowe podejście do zarządzania odpadami
Nasze jednostki posiadają certyfikację zrównoważonej produkcji biopaliw i biopłynów w systemie KZR INiG.
Gwarantujemy poprawność dokumentacji potwierdzającej wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów.
W ramach współpracy zapewniamy również niezbędne dokumenty potwierdzające recykling (DPR/EDPR).
Transparentność
i profesjonalizm

Wiemy, jak wrażliwy jest obszar ochrony środowiska w procesach biznesowych, dlatego nasze operacje prowadzone są z zachowaniem pełnej transparentności. Robimy więcej niż to, do czego obligują nas przepisy.

Prowadzimy cykliczne audyty instalacji, do których dostarczamy odpady i surowce wtórne. Działamy według dobrych praktyk i wierzymy, że biznes i ochrona środowiska mogą iść ze sobą w parze.

Transparentność i profesjonalizm
Grupa TOM – 7 spółek
100% polski kapitał
Grupa TOM
Chcesz podjąć współpracę?
Skontaktuj się z nami!