Retail i zakłady
produkcyjne
Obiekty handlowe i zakłady produkcyjne generują znaczne ilości opakowań i różnego rodzaju odpadów. Dostarczamy zrównoważone rozwiązania, które pozwalają na minimalizowanie generowanych odpadów oraz efektywne ich zagospodarowanie.
Nasze usługi obejmują segregację, zbieranie i kierowanie odpadów do recyklingu i odzysku, a także doradztwo w zakresie optymalizacji procesów logistycznych.

Co robimy?

Świadczymy kompleksowe usługi związane z gospodarowaniem odpadami dla obiektów handlowych oraz zakładów produkcyjnych z różnych branż (automotive, FMCG, produkcja elektroniki, przemysł ciężki).

Dla zakładów produkcyjnych oferujemy specjalistyczne usługi, takie jak zbiórka i utylizacja odpadów przemysłowych, recykling surowców wtórnych, recykling złomu poprodukcyjnego i metali nieżelaznych. Odbieramy zużyty sprzęt elektroniczny, opakowania po środkach niebezpiecznych oraz wszelkie inne odpady generowane podczas działalności produkcyjnej, biurowej i eksploatacji budynków i maszyn.

Jak działamy?

Początek współpracy rozpoczyna się od audytu wdrożeniowego, który weryfikuje jakość odpadów, logistykę oraz potencjalne możliwości w zakresie poprawy efektywności procesów produkcyjnych w kontekście minimalizacji generowanych odpadów.

Bieżąca obsługa realizowana jest przez dedykowanego opiekuna kontraktu, będącego w stałym kontakcie z pracownikami Państwa firmy.

Nasze działania są zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami i standardami w zakresie ochrony środowiska.

Dlaczego my?

1000000
Mg
Przekazaliśmy do papierni ponad milion ton różnego rodzaju makulatur
5
sieci handlowych
Obsługujemy 5 największych sieci handlowych w Polsce wg Listonic.com
90
frakcji odpadów
Odbieramy ponad 90 różnych frakcji
surowców wtórnych i odpadów
(w tym niebezpiecznych)
Projekt i audyt
Zaprojektujemy skrojony na miarę system gospodarki odpadami na obiekcie. Jeśli Twój obiekt już funkcjonuje - przeprowadzimy bezpłatny audyt, wskazując potencjalne możliwości usprawnienia systemu.
Dopasowanie systemu
Szerokie zaplecze logistyczne umożliwia nam działania niezależnie od Twojej lokalizacji. Przedstawiamy rozwiązania dla odpadów problemowych lub trudnych w zagospodarowaniu.
Korzystne rozliczenie
Rozliczenia transakcji sprzedaży opieramy na niezależnych, branżowych wskaźnikach. Daje to Wytwórcy odpadu wyższe przychody z tytułu sprzedaży surowców wtórnych, niezależnie od koniunktury na rynku.
Chcesz podjąć współpracę?
Skontaktuj się z nami!