Złom stalowy
i metale nieżelazne
Złom i metale nieżelazne to doskonały surowiec do przerobu i odzysku.
Od 1990 r. specjalizujemy się w odbiorze złomu stalowego i metali nieżelaznych.
Odbierzemy złom czarny,
złom poprodukcyjny i złom metali nieżelaznych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu złomem oraz wdrożeniu nowych technologii przerobu złomu, a także niezawodności finansowej, nasza firma gwarantuje stabilność dla wszystkich partnerów handlowych.

Nasze place składowe wyposażone są w nowoczesne urządzenia do przerobu złomu i pozwalają na zakup złomu w każdej ilości z dowolnego miejsca na terenie całego kraju.

Zakup złomu prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra doświadczonych handlowców, która zawsze służy radą i pomocą w organizacji każdego przedsięwzięcia handlowego.

Nasza grupa zdobyła szczególne uznanie wśród zakładów przemysłowych, gdzie jest postrzegana jako solidny partner, zajmujący się odbiorem i przerobem poprodukcyjnych odpadów metalowych.

Odbieramy
i przetwarzamy złom
Działamy zgodnie z prawem
i poszanowaniem środowiska.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia związane z transportem i przerobem złomu, a procesy przerobu złomu na placach firmowych przeprowadzane są zgodnie z wymaganiami ochrony środowiska, polegają na uszlachetnianiu odpadów złomu w celu ich ponownego wykorzystania przez huty i odlewnie.

Jest to powodem, dla którego firma jest jednym z największych krajowych dostawców wysokiej jakości złomu wsadowego do hut polskich i zagranicznych.

Materiały, które odbieramy
Wytwarzasz inne odpady lub surowce? Potrzebujesz pomocy w optymalizacji związanych z nimi procesów?
Sprawdź nasze możliwości w zakresie współpracy.
Odpady przemysłowe
i elektrośmieci
Surowce
wtórne
Złom stalowy
i metale nieżelazne
Chcesz podjąć współpracę?
Skontaktuj się z nami!